Close

Lité anhydritové podlahy a potěry

V oblasti realizace podlah se specializujeme na lité anhydritové a cementové samonivelační podlahy, které jsou skvělým řešením při průmyslové výstavbě i stavbě rodinných domů. Provádíme lití anhydritových a cementových podlah v Prostějově, Olomouci a okolí. Díky revoluční technologii mají oproti klasickým betonovým podlahám, mnoho výhod.  

Lité podlahy jsou rychle hotové s dokonalým hladkým a rovným povrchem. Potěry nevyžadují další dodatečné úpravy, jako je broušení a instalace finální nášlapné vrstvy. Klasické betonové podlahy zrají několik týdnů, anhydrit pouze několik dnů. Podlaha je pochůzná již po 24 hodinách a lze na ni přímo pokládat dlažbu, plovoucí podlahu či koberec. Pro dobrou tepelnou vodivost a minimální roztažnost jsou anhydritové potěry ideálním řešením pro podlahové topení. Cementové samonivelační podlahy se skvěle hodí do prostorů s vyšší vlhkostí, jako jsou průmyslové objekty, garáže a dílny.

Pokládka litých podlah

Specializujeme se na pokládku litých podlah, které oproti betonovým podlahám přinášejí celou řadu výhod.

Lité podlahy do interiéru

Díky unikátním vlastnostem našli své uplatnění lité podlahy do interiéru nejen při stavbách, ale i rekonstrukcích bytů a domů.

Lité betonové podlahy

Lité betonové podlahy je možné pokládat i ve vlhkém prostředí a exteriéru, jako jsou garáže, dílny, parkovací plochy v obchodních centrech.

Ceník a finanční výhody lité podlahy

Rádi vám připravíme individuální a nezávaznou cenovou nabídku na lité podlahy, na základě které se rozhodnete.

Napište si o cenovou nabídku na lité podlahy zdarma!

Pro přípravu cenové nabídky prosím uveďte: místo realizace, tloušťku a celkovou plochu podlahy.