Close


Lité betonové podlahy do interiéru

lité podlahy do interiéru
Lité betonové podlahy do interiéru

Rekonstruujete byt nebo stavíte rodinný dům či komerční objekt a nevíte jakou podlahu zvolit? Přejete si zabudovat podlahové vytápění? Pak ideálním řešením pro jakýkoliv typ objektu jsou lité betonové podlahy. Své uplatnění nacházejí při stavbách na klíč i rekonstrukcích rodinných domů, bytových domů, administrativních budov i obchodních center. 

Betonové podlahy je možné pokládat i ve vlhkém prostředí a exteriéru, jako jsou garáže, dílny, parkovací plochy v obchodních centrech.

Specializujeme se na pokládku litých podlah v Prostějově, Olomouci, Přerově, Vyškově, Brně, Boskovicích, Blansku a okolí. Rádi vám poradíme zda zvolit anhydritový nebo cementový samonivelační potěr.

Potřebujete pomoct s výběrem lité podlahy? Kontaktujte naši stavební společnost: +420 777 658 966

Naše stavební firma zajišťuje kompletní servis od prvotní konzultace, zaměření, dodávky až po samotné lití betonové podlahy. Při realizaci betonové podlahy dbáme na každý detail, klademe důraz na pečlivé lítí betonových podlah a dodržování technologických postupů.

 

Výhody lité betonové podlahy:

 

– použitelnost do všech vnitřních prostor

– podklad pro veškeré podlahové krytiny

rychlý nárůst pevnosti, pochůznost po 24 hodinách– možnost brzkého zatěžování, po 4 až 5 dnech

– dokonalá rovinatost a výšková přesnost díky vysoké tekutosti při pokládce

– rovnoměrná kvalita v celé ploše

úspora nákladů (tenčí vrstva)

– při použití na ne příliš rovné podklady (zvlněné stropní nebo základové desky max. do 10 mm) se   dosáhne dokonalého vyrovnání povrchu

 

Uvažujete o podlahovém topení?

Dokonalý styk potěru s topnými rozvody zajistí rychlejší prohřátí a přenos tepla do vytápěného prostoru. Díky tomu, že se pracovníci při pokládce nemusejí pohybovat po kolenou, nehrozí poškození topných rozvodů či izolační vrstvy.

Díky vlastnímu čerpadlu zajišťujeme pronájem šnekového čerpadla na čerpání litých podlah i pro další společnosti v Prostějově, Olomouci, Přerově, Vyškově, Brně a okolí.

Kontaktujte nás!

 

www.tracob.cz
Olomoucká 99, Prostějov 796 01

 

Telefonní číslo:
+420 777 658 966

 

E-mail:
tracob@seznam.cz

Napište si o cenovou nabídku na betonové podlahy zdarma!
Pro přípravu cenové nabídky prosím vyplňte: místo realizace, tloušťku a celkovou plochu podlahy.