Close

Inspirujte se již realizovanými projekty staveb!

Realizované stavební projekty

Jistě vás zajímají výsledky naší dlouholeté a profesionální stavební činnosti. V galerii si můžete prohlédnout již realizované stavební projekty od stavební firmy Tračob v Prostějově a okolí a nechat se inspirovat, s námi je vše možné! Zajišťujeme veškeré potřebné stavební práce spojené s realizací stavby. Spokojený zákazník je pro nás nejlepším oceněním dobře odvedené práce, a pro tento cíl se snažíme dělat maximum

V rámci stavební činnosti se specializujeme na lité anhydritové a cementové samonivelační podlahy v Prostějově, Olomouci, Přerově, Vyškově, Brně, Blansku, Boskovicích a okolí.

Pokud budete chtít pomoci s realizací celé stavby nebo jen hrubé stavby, rádi vám pomůžeme. Kontaktujte nás: +420 777 658 966

Rodinné a bytové domy

Provádíme výstavbu rodinných a bytových domů v Prostějově a okolí. Prohlédněte si již realizované stavební zakázky a inspirujte se ve fotogalerii. Stavíme moderní i standardní domy přesně podle vašich požadavků nejrůznějšími technologickými postupy.

Rekonstrukce a opravy budov

Zajišťujeme odborné rekonstrukce a opravy bytových domů nebo jen bytových jader, rodinných domů, velkých průmyslových a výrobních hal, administrativních a jiných budov. Rekonstrukce a opravy provádíme moderními technologickými postupy.

Kontaktujte nás!

 

www.tracob.cz
Olomoucká 99, Prostějov 796 01

 

Telefonní číslo:
+420 777 658 966

 

E-mail:
tracob@seznam.cz