Close

Specializujeme se na lité anhydritové podlahy ve Vyškově a okolí!

Hledáte zkušenou a spolehlivou stavební firmu na lité podlahy ve Vyškově a okolí? Již mnoho let jsou naší hlavní činností lité anhydritové podlahy v tomto okolí. Poskytujeme komplexní servis od prvotní konzultace, zaměření, profesionální pokládky podlahového polystyrenu a dilatačního pásku, až po samotné lití vlastním šnekovým čerpadlem.

Dobře odvedené přípravné práce Vám pomohou ušetřit peníze na litém potěru. Nechte si vylít anhydritové podlahy ve Vyškově od odborníků!

Rádi Vám poradíme s litou podlahou či litým anhydritovým potěrem ve Vyškově a okolí. Kontaktujte naši stavební společnost: +420 777 658 966

Lité podlahy oproti klasickým betonovým podlahám mají mnoho výhod. Mají vysokou tepelnou vodivost, která je skvěla pro podlahové topení. Minimální potřeba dilatování, realizace již od 30 mm tloušťky, vysoká finální pevnost. Obrovská časová úspora při realizaci.

Díky vlastnímu šnekovému čerpadlu poskytujeme pronájem stroje na čerpání litých podlah i jiným společnostem z okolí Olomouce, Prostějova, Přerova, Vyškova, Brna a Boskovic.

Kontaktujte nás!

 

www.tracob.cz
Olomoucká 99, Prostějov 796 01

 

Telefonní číslo:
+420 777 658 966

 

E-mail:
tracob@seznam.cz