Close


Vylijeme Vám lité anhydritové podlahy v Olomouci a okolí!

Hledáte spolehlivou stavební firmu na lité anhydritové podlahy v Olomouci a okolí? Neváhejte a kontaktujte naši  stavební společnost, s dlouholetou tradicí, zaměřující se na lité podlahy v Olomouci! 

 

Lité anhydritové potěry se díky svým unikátním vlastnostem v současné době staly velmi oblíbeným řešením, jak při výstavbě nebo rekonstrukcích rodinných domů, bytů, kanceláří nebo i průmyslových hal, kde je minimální množství vlhkosti. V opačném případě  doporučujeme cementové samonivelační podlahy, které jsou vhodné do prostorů jako jsou  garáže a koupelny.

Naší hlavní stavební činností je specializace na lití anhydritových podlah a cementových samonivelačních potěrů v Olomouci a okolí, včetně pokládky podlahového polystyrenu a dilatačního pásku. Lité potěry z anhydritu jsou rychle hotové s dokonalým hladkým povrchem, díky tomu nevyžadují žádné dodatečné úpravy a lze na ně rovnou pokládat finální nášlapnou vrstvu, jako je vinyl, plovoucí podlaha, dlažba, koberec. 

Umíme šetřit Vaše peníze!

Prvotní přípravné fáze, před samotným litím anhydritového potěru v Olomouci, jsou velmi důležité. Správná vrstva podlahového polystyrenu, zajistí optimální tloušťku litého anhydritu, tím se sníží nároky na případnou nadspotřebu materiálu a díky tomu i finanční náročnost díla.

Rádi Vám poradíme s litým anhydritovým potěrem v Olomouci a okolí. Poskytujeme kompletní servis. Kontaktujte nás: +420 777 658 966

Kompletní servis od prvotního zaměření, položení podlahového polystyrenu, dilatačního pásku až po samotné lití anhydritu.

Díky vlastnímu čerpadlu zajišťujeme pronájem šnekového čerpadla na čerpání litých podlah i pro další společnosti v Prostějově, Olomouci, Přerově, Vyškově, Brně a okolí.

Kontaktujte nás!

 

www.tracob.cz
Olomoucká 99, Prostějov 796 01

 

Telefonní číslo:
+420 777 658 966

 

E-mail:
tracob@seznam.cz