Close


Realizujeme lité anhydritové podlahy v Brně a okolí

Nejen v Brně a okolí se v posledních letech lité podlahy, díky svým unikátním vlastnostem, staly nedílnou součástí všech rekonstrukcí, ale i kompletních staveb rodinných domů, bytů i průmyslových objektů. 

Lité anhydritové podlahy mají výbornou tepelnou vodivost , proto jsou vhodné pro podlahové topení.  Jsou rychle hotové, s dokonale rovným povrchem, tudíž nevyžedují žádné dodatečné úpravy a lze na ně pokládat finální nášlapnou vrstvu v podobě, dlažby, koberce, plovoucí podlahy či vinylu. Realizujeme lité anhydritové podlahy neboli potěry v Brně a okolí již mnoho let

Hledáte spolehlivou stavební firmu na lité podlahy v Brně a okolí? Kontaktujte naši stavební společnost zaměřující se na lité anhydritové podlahy Brno!

Šetřete s námi své finance!

Díky dlouholetým zkušenostem víme, že dobře položený podlahový polystyren zajistí optimální tloušťku anhydritového potěru. Díky tomu se sníží nadspotřeba materiálu, a tím i finanční náročnost díla.  Poskytujeme komplexní servis, od prvotní konzultace, zaměření, dodávku a pokládku materiálu až po samotné lití vlastním šnekovým čerpadlem. Naše profesionální služby z oblasti stavební činnosti ocenilo mnoho zákazníků. Staňte se i vy jedním z nich!

Zajišťujeme pronájem šnekového čerpadla na čerpání litých anhydritových podlah v Brně a okolí i pro další společnosti poskytující stavební práce.

Kontaktujte nás!

 

www.tracob.cz
Olomoucká 99, Prostějov 796 01

 

Telefonní číslo:
+420 777 658 966

 

E-mail:
tracob@seznam.cz